Skip to content

Pożyczki bez zaświadczeń to już standard

Klienci bardzo doceniają to, że pożyczki online udzielane są bez żadnych zaświadczeń. Firmy pozabankowe wiele zyskamy na tym, że zdecydowały się na wprowadzenie takiego rozwiązania do swojej oferty. Ten powód przekonuje klientów do skorzystania z oferty parabanku. Rzadziej udają się oni do banków, gdzie formalności piętrzą się z każdym kolejnym krokiem. Jeżeli potrzebujesz kwoty nie wyższej niż kilka tysięcy złotych, pożyczki online w zupełności wystarczą i będziemy zadowoleni z ich zaciągnięcia. W końcu jest to produkt finansowy w każdym calu dostosowany do potrzeb klientów. Oszczędność czasu wynikająca z ograniczenia formalności do minimum sprawia, że pożyczki online są obecnie bardzo chętnie wybierane przez klientów, którzy chcą w szybki sposób pozyskać gotówkę, jaką potrzebują na dowolny cel. Warto zapoznać się z ofertą parabanków, aby skorzystać z opcji, jakie przygotowały dla swoich klientów.

Internetowe pożyczki bez zaświadczeń

Większość firm pozabankowych nie sprawdza klientów w bazach BIK, czyli w Biurze Informacji Kredytowej. Oznacza to, że pożyczki online mogą otrzymać także osoby, które mają nieciekawą historię kredytową lub takie, które mają długi. Firmy rezygnują z tego, aby udzielić pożyczki większej ilości osób, a przede wszystkim po to, aby mieć szansę na zdobycie klientów, którzy nie są wiarygodni dla banków. Jest to nisza, w której firmy pozabankowe działają i starają się wypełniać lukę. Wysokie kary finansowe dla nieuczciwych klientów, którzy nie wiedzą, że pożyczki online trzeba spłacać, zniechęca obecnie do zaciągania zobowiązań, jeżeli ktoś pieniędzy w ogóle nie ma.

Firmy pożyczkowe nie wymagają również zaświadczenia o zarobkach. Dają szansę na skorzystanie z pożyczki online osobom, które nie są zatrudnione na umowę o pracę lub w ogóle tej pracy nie mają. Oczywiście nie oznacza to, że firmy pożyczkowej zupełnie nie interesuje stan finansowy osoby, której udzielają pożyczki online. W formularzu znajduje się rubryka, w której należy podać ogólne informacje o swojej sytuacji finansowej. Nie musimy dostarczać zaświadczeń, ale jakieś informacje o finansach musimy podać. Musimy być świadomi konsekwencji wynikających z podania nieprawdy. Jeżeli wskażemy fałszywe źródło finansowe, w przypadku problemów ze spłatą mogą nas czekać dodatkowe konsekwencje. Dlatego też lepiej mówić prawdę, ponieważ kłamstwo w tej sytuacji po prostu się nie opłaci.

Pożyczki na dowód osobisty

Wystarczy dowód osobisty, aby zaciągnąć pożyczki online. To na jego podstawie firma pożyczkowa weryfikuje klienta oraz jego podstawowe dane takie, jak adres zameldowania, obywatelstwo oraz wiek. Niektórzy nie są w stanie uwierzyć, że można tak łatwo pozyskać pieniądze. Jednak jest to jak najbardziej możliwe, a firmy pożyczkowe wychodzą w dużym stopniu naprzeciw potrzebom klientów. Dlatego właśnie udzielają pożyczki online na dowód osobisty, bez żadnych dodatkowych zaświadczeń. Zdecydowanie dla wielu osób taka forma pożyczki jest niezwykle atrakcyjna i chętnie z niej korzystają.