Lokata progresywna z Bankiem BGŻ

lokataNajnowsza oferta Banku BGŻ to lokata progresywna na 12 miesięcy – jest ona skierowana do wszystkich klientów detalicznych, a także prowadzących działalność gospodarczą oraz do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

W każdym momencie istnieje możliwość likwidacji lub przedłużenia danej lokaty.

To idealny sposób na szybkie i pewne powiększenie swych oszczędności!

Lokata ta umożliwia elastyczne zarządzanie pieniędzmi oraz pewne zyski, a także swobodny dostęp do zgromadzonych środków finansowych.

Jest to najlepiej oprocentowana lokata na rynku – jej oprocentowanie wzrasta z każdym miesiącem jej trwania, osiągając nawet 9% w skali roku w ostatnim miesiącu. Lojalni klienci są doceniani najwyższym oprocentowaniem nominalnym. Odsetki od środków finansowych, zgromadzonych na lokacie są naliczane dla każdego miesiąca osobno według stopy procentowej dla ostatniego pełnego miesiąca.

Efektywne oprocentowanie podczas utrzymania lokaty przez cały okres jej trwania wynosi 5,12% – nie znajdziesz lepszej oferty! Zaletami lokaty progresywnej BGŻ jest także niska kwota wpłaty minimalnej, która wynosi jedynie 1000 zł.

Aby założyć tą lokatę nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych kosztów i prowizji, a wysoki zysk jest gwarantowany. Już po pierwszym miesiącu jej trwania można zlikwidować lokatę bez utraty odsetek.

Ponadto samo założenie lokaty jest banalnie proste – dyspozycję otwarcia szybko i wygodnie można zlecić przez telefon korzystając z usługi TeleBGŻ, a także poprzez system bankowości internetowej eBGŻ Firma lub w dowolnym oddziale Banku.